Trainingsschema

Trainingsschema

Een aantal teams zijn al gestart maar vanaf maandag 24 augustus gaan alle jeugdteams weer in training. Voor de trainingstijden is het nieuwe schema beschikbaar. Afwijkende tijden of oefenwedstrijden worden via de betreffende trainer gecommuniceerd.

Trainingsschema Veld 1 A Veld 1 B Veld 2 A Veld 2 B Veld 4
Maandag          
17.30 - 18.30 uur          
19.00 - 20.30 uur O16        
19.30 - 21.00 uur     Overige senioren    
           
Dinsdag          
17.30 - 18.30 uur O11 O10/M10 O9 O8/O7  
18.30 - 19.30 uur MO15 MO13 O13 O17  
19.45 - 21.30 uur Senioren selectie Senioren selectie Senioren selectie Overige senioren Overige senioren
           
Woensdag          
17.30  - 18.30 uur          
19.00 - 20.30 uur O16        
19.30 - 21.00 uur     Overige senioren    
           
Donderdag          
17.30 - 18.30 uur O11 O10/MO10 O9 O8/O7  
18.30 - 19.30 uur MO15 MO13 O13 O17  
           

 

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GDA JO11-1 18.00 - 19.00 Bernard Gaburno, Azad Yilmaz
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GDA JO8-1 17.30 - 18.30 Chris Merkestein
  • Veld 4 (Trainingsveld)
  • -
GDA JO8-2 17.30 - 18.30 Chris Merkestein
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO9-1 17.30 - 18.30 Jeroen van Holstein, Feroz Soebratie
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO9-2 17.30 - 18.30
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO10-1 17.30 - 18.30 Kazs Krikke, Ruud Jos
  • -
GDA JO10-2 17.30 - 18.30
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA MO13-1 18.30 - 19.30 Patrick van den Berg, Dennis Winkler
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -
GDA MO13-2 18.30 - 19.30
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -
GDA 3 20.00 - 21.30
  • Veld 4 (Trainingsveld)
  • 12
  • -
GDA 1 20.00 - 22.00 Ronald Paats, Jan Kloor, Wesley van Maren
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 2
  • -
GDA 2 20.00 - 22.00 Ronald Paats, Jan Kloor, Wesley van Maren
  • Veld 2 (kunstgras)
  • 4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GDA JO11-1 18.00 - 19.00 Bernard Gaburno, Azad Yilmaz
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GDA JO8-1 17.30 - 18.30 Chris Merkestein
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO8-2 17.30 - 18.30 Chris Merkestein
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO9-1 17.30 - 18.30 Jeroen van Holstein, Feroz Soebratie
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO9-2 17.30 - 18.30
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO10-1 17.30 - 18.30 Kazs Krikke, Ruud Jos
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA JO10-2 17.30 - 18.30
  • Veld 1 (kunstgras)
  • -
GDA MO13-1 18.30 - 19.30 Patrick van den Berg, Dennis Winkler
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -
GDA MO13-2 18.30 - 19.30
  • Veld 2 (kunstgras)
  • -
GDA 3 20.00 - 21.30
  • Veld 4 (Trainingsveld)
  • 12
  • -
GDA 1 20.00 - 22.00 Ronald Paats, Jan Kloor, Wesley van Maren
  • Veld 1 (kunstgras)
  • 2
  • -
GDA 2 20.00 - 22.00 Ronald Paats, Jan Kloor, Wesley van Maren
  • Veld 2 (kunstgras)
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!