SVH F4-GDA F8 7-2

Thuis hadden we met 4-2 verloren en kregen we de complimenten van de ouders van dit elftal, nu moesten we uit tegen deze ploeg, tegen de koploper uit onze poule, we moesten vandaag tegen SVH F4.
Aangekomen in Wateringen konden we ons gaan opmaken voor weer een zware wedstrijd. SVH was nog steeds ongeslagen, en misschien konden wij vandaag wel voor een verrassing gaan zorgen. Jammergenoeg moesten we het doen zonder Milos en Robin, maar wél met onze keepers voor vandaag, Idriss en Jordi en natuurlijk de rest van onze tijgers, Rick, Tino, Mitchel, D’angelo, Nnamdi en Wessel.

De wedstrijd begon en SVH zocht direct de aanval, GDA kon dit gelukkig pareren en probeerde direct te counteren, pittige duels werden uitgevochten, en zo ging het een aantal minuten door totdat SVH ons in de tang nam voor ons eigen doel. We kregen de bal maar niet weg en net als wij de bal probeerde weg te werken zat daar weer een been tussen van SVH. Hierdoor vielen de ballen wat onfortuinlijk voor de voeten van de SVH spitsen en deze kenden geen genade waardoor we in een korte periode zomaar ineens 5 doelpunten om onze oren kregen, dit was tevens de ruststand. Je vraagt je dan af of de jongens het dan hebben opgegeven voor de tweede helft, maar dan kennen jullie F8 nog niet. De tweede helft ging F8 vol enthousiasme de strijd weer aan, en werden de spelers SVH zowaar op hun eigen helft vastgezet.

Schitterend om te zien hoe ze af en toe door goed overspelen het doel van SVH bereikten, hier stond een echte keeper in en daardoor werd het moeilijk om te scoren, maar toch, na goed doorzetten kon Tino zijn eerste doelpunt in de F8 binnen schieten, 5-1. Juichend renden ze terug naar hun eigen helft om na de aftrap van SVH direct weer de strijd aan te gaan.


Natuurlijk bleef SVH gevaarlijk en uit een counter maakten ze de 6-1. F8 zou F8 niet zijn, en de aanval werd weer opgezocht. SVH kwam nu ook niet weg bij hun eigen doel en Rick schoot onberispelijk de 6-2 binnen. Zo golfde het spel weer wat op en neer en kon SVH nog één keer scoren en werd de eindstand bepaald op 7-2.

Zo gingen we na deze schitterende tweede helft ondanks de nederlaag met een tevreden gevoel naar onze kleedkamer om daar met z’n allen te zingen voor onze twee jarige joppen, Mitchel en D’angelo. Ze werden beiden verrast met een cadeau en er werd natuurlijk uitgedeeld.

Mitchel en D‘angelo, allebei nog van harte gefeliciteerd met jullie zevende verjaardag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volgende week wacht weer een topper, dan spelen we uit tegen Den Hoorn.
Helaas, GDA F8 heeft (verder) nog geen nieuwsberichten