Zaterdag 7 augustus 2010 stond de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen alweer op het programma. Spartaan'20 C2,uitkomend in de 3e divisie,zou onze tegenstander zijn en het in de hoofdklasse uitkomende GDA kon meteen even kijken waar het stond. Althans de jongens die vandaag konden bewijzen dat ze de 'nog op vakantie zijnde toppers' het heel moeilijk kunnen maken. Lopende de trainingsweek werd al duidelijk dat er een groep is van zo'n mannetje of 22 die allemaal zomaar in de C1 terug te vinden kunnen zijn over enkele weken als de definitieve C1 en C2 bekend word gemaakt.
Op verzoek van Spartaan'20 werd er in drie blokken gespeeld. Twee van vijfentwintig en eentje van twintig minuten. Het eerste blok was duidelijk voor de bezoekers uit Rotterdam. Wat feller,wat behendiger en misschien iets te veel respect vanuit onze kant. Dit blok zou verdiend verloren worden met 0-3,maar de manier waarop de goals vielen moeten we als leermomenten zien,maar daar komen we van de week uitgebreid op terug. In het tweede blok bleek GDA al weer wat sterker te worden,mede door wat verse krachten. Er was ietsje meer rust,maar nog lang niet genoeg,maar we zitten niet voior niks in een fase dat de uitslag niet belangrijk is,maar dat iedereen een bepaalde manier van voetbal moet eigen maken. Het tweede blok zou met 1-2 verloren gaan,Prima vrije trap van Dylan vd Bosch die hem 'met dank aan latje trap'zo vlak onder diezelfde lat binnenschoot.Het derde blok zou door GDA gewonnen worden,dankzij een goede goal van Furkan Kaya en een benutte strafschop van Dylan vd Bosch.
De wedstrijd als geheel levert nog genoeg verbeterpunten op,maar we zagen ook dingen terug waar we vrolijk van werden en met de wetenschap in het achterhoofd dat er nog wat bepalende jongens terug moeten komen en dat we pas een weekje onderweg zijn,geeft genoeg vertrouwen richting de toekomst. Ook het feit dat er daarna nog ontspannen getraind werd door de wedstrijdselectie en de overige selectieleden gaf aan dat jullie in ieder geval alles op alles willen zetten.
Want vandaag bleek ook dat het niet vanzelfsprekend is dat spelers die vorig seizoen in de C1 of C2 speelde,het aanstaande seizoen ook weer deel van de C-selectie uit gaan maken. En dat zijn voor ons als trainers beslissingen die we later deze maand zullen nemen.
Allereerst maandag wee rtrainen,zorg dat je om 1800uur omgekleed in de kleedkamer zit en dan gaan we weer een begin maken aan week twee van de voorbereiding en verwelkomen we ook weer enkele jongens terug van vakantie.
Jeroen en Mark
De opstellingen zoals die vandaag tegen Spartaan in actie kwamen.
BLOK 1; Ikan;vd Harst,Aldogan,de Mos,Veerman;Laurey,vd Barselaar,Tillema;Kaya,Luisman,van Tilburg
BLOK 2; Ikan;Berkhuysen,Aldogan,de Mos,Korte;vd Bosch,vd Barselaar,den Dekker;Duijkers,Luisman(10 van Tilburg),Smith
BLOK 3; Ikan;vd Harst,vd Barselaar(14 de Mos),Duijkers,Korte;Laurey,vd Bosch,Tillema;Kaya,van Tilburg,Smith(18 Veerman)
| 1. | RCL C1 | 13 | 36 |
| 2. | Oliveo C1 | 12 | 26 |
| 3. | GDA C1 | 13 | 24 |
| 4. | RKAVV C1 | 14 | 23 |
| 5. | HBS C1 | 13 | 21 |
| 6. | VVSB C1 | 14 | 20 |
| 7. | HVV C1 | 13 | 17 |
| 8. | Rijnsb.Boys C1 | 12 | 16 |
| 9. | Voorschoten'97 C1 | 13 | 15 |
| 10. | FC 's-Gravenzande C1 | 13 | 14 |
| 11. | Katwijk C1 | 13 | 6 |
| 12. | DoCoS C1 | 13 | 3 |